Baby’s en peuters gaan graag op ontdekking in hun omgeving. Met speelzakjes kunnen we inspelen op die nieuwsgierigheid.
Tijdens de workshop kijken we naar wat kinderen boeit: dingen uitpakken, uitladen en onderzoeken wat je er allemaal mee kan doen. Dat geeft heel wat speelplezier en stimuleert de ontwikkeling van kinderen. Door samen te kijken en te ervaren, leren we het spel van kinderen beter begrijpen.
We staan stil bij welke materialen spel boeiend en uitnodigend maken én ontdekken hoe we met leuke en verrassende combinaties van materialen het spel gevarieerd en prikkelend kunnen houden.
We zoomen ook in op de specifieke interesses van de baby’s en peuters uit jouw leefgroep en die vormen de basis om samen te brainstormen over speelzakjes voor jouw praktijk. Tot slot steken we nog de handen uit de mouwen en maken we enkele leuke dingetjes om mee te nemen. Daarvoor is het handig dat je enkele metalen deksels van glazen bokalen meebrengt en restjes stof.
Zo ga je naar huis met heel wat nieuwe en concrete ideeën om zelf speelzakjes samen te stellen.
.jpeg)